Meiliūnas

Klientas: Nekilnojamo turto brokerių agentūra / Metai: 2022 / Sritis: Marketingo valdymas

Internetinės svetainės dizainas

Komunikacijos šūkiai

NT brokeriai turintys “know how”

[Agentūra]

NT Brokeris be kostiumo!

[NT brokeriai]

Socialinių tinklų dizainas

Tadas Meiliūnas

Tadas Meiliūnas

Komandos vadovas
Nekilnojamojo turto specialistas

Tadas Meiliūnas

Norėčiau išreikšti nuoširdžią padėką „Expertmedia“ rinkodaros agentūrai ir jos vadovui Žygimantui už nepriekaištingą ir profesionalų darbą. Jaučiuosi patenkintas, kad galiu bendradarbiauti su tokia kompetentinga ir ryžtinga komanda, nuolat siekiančia viršyti lūkesčius. „Expertmedia“ turi išskirtinį supratimą apie mūsų verslo iššūkius ir rinkos galimybes. Jų kūrybiškumas, strateginės mintys ir dėmesys detalėms leidžia sukurti efektyvias ir įtraukiančias kampanijas, kurios pasiekia mūsų tikslinę auditoriją.

 

Savo darbe agentūra pasižymi profesionalumu ir patikimumu. Jie laikosi nustatytų terminų, nuolat komunikuoja su mumis ir teikia aiškias ataskaitas apie vykdomas veiklas. Jų skaidrumas leidžia mums visada žinoti apie pažangą ir pasiektus rezultatus. Svarbiausia, kad dėl jų darbo mes matome tikrą vertę. Mūsų NT objektų pardavimai ir klientų susidomėjimas akivaizdžiai auga, o bendras verslo pelningumas kyla kiekvieną mėnesį.

 

Rekomenduočiau šią rinkodaros agentūrą visiems, kurie ieško patikimos ir įkvepiančios partnerystės. Jų pasiekimai ir profesionalumas neabejotinai yra didelė vertė kiekvienam verslui.