Rinkodaros skyriaus nuoma

Šiandien dienai marketingas yra neatsiejama verslo dalis dėl didelės konkurencijos ir pasiūlos. Norint užtikrinti tikslingą marketingo veikimą svarbu žinoti, kad naudingiausia dirbti integruotai, naudojant įvairius kanalus: socialinius tinklus, paieškų reklamą, komunikaciją, lauko reklamas, turinio marketingą, email marketingą ir kt.

Norint efektyviai suvaldyti marketingą, reikia turėti daug žinių ir kompetencijų skirtingose srityse. Vienam specialistui išmanyti visas sritis yra neįmanoma: suprasti marketingo veikimą, mokėti rašyti, programuoti, kurti dizainą, valdyti socialinius tinklus, suprasti reklamos analitiką ir jų nustatymus, SEO optimizavimą ir t. t.

Sprendimas paprastas – reikalingas marketingo resursas ir skyrius: rinkodaros vadovas, projektų vadovas, socialinių tinklų specialistas, IT programuotojas, tekstų rašytojas, grafikos dizaineris, reklamos analitikas, kūrybos specialistas.

Visa tai Jums galime pasiūlyti mes, kadangi pasirinkę mus, už vieno marketingo specialisto kainą gausite visą rinkodaros skyrių!

Rinkodaros skyrius, kuris dirba vienai įmonei:

  • Rinkodaros vadovas (strateginiai marketingo sprendimai, KPI marketingo iškėlimas ir siekimas, kontrolė);
  • Projektų vadovas (darbų ir marketingo projektų valdymas, glaudus ryšys su projektu, marketingo komanda ir jos valdymu);
  • IT programuotojai (sistemų, internetinių svetainių programavimas, IT support 16/24);
  • Tekstų rašytojas, žurnalistas (straipsnių, pranešimų spaudai rengimas ir publikavimas, tekstinės informacijos rengimas, bendradarbiavimas su portalais);
  • Grafikos dizaino kūrimas (projektų vizualizavimas ir brand išlaikymas);
  • Performance marketingas („Google“ Ads, „Facebook“ Ads, Instagram tinkamos reklamos paleidimas ir administravimas ir kiti kanalai);
  • SEO specialistas;
  • Kūrybos specialistas (kūrybinių sprendimų kūrimas ir pateikimas);
  • Video komanda (video ir nuotraukų kūrimas);

Kodėl verta turėti visą rinkodaros komandą vietoje vieno specialisto?

Rinkodaros komandos nuoma Marketingo specialistas
Pigiau. Nereikia rūpintis darbo vieta, programomis, priemonėmis, instrumentais, darbo mokesčiais, motyvuoti. Brangiau. Fiksuotas atlyginimas + mokesčiai.
Atostogos, programų pirkimas, darbo vietos sukūrimas ir jos atnaujinimas, papildomų specialistų samdymas (kurie atlieka maketavimo darbus, administruoja svetainę, programuoja).
Efektyviau. Prie Jūsų projekto dirba susidirbusi ir savo darbą išmananti komanda. Daugiau krūvio. Su projektais dirba vienas žmogus, prireikia papildomų resursų darbams atlikti.
Aukštesnė kompetencija. Su Jūsų projektais dirba patirtį sukaupę marketingo specialistai. Daugiau atsakomybės. Su Jūsų projektais dirba vienas specialistas, kuris dažnai specializuojasi vienoje srityje – kitoms pritrūksta kompetencijos ir žinių.
Didesnė motyvacija ir greitas tempas. Užsibrėžtų tikslų siekiame visada, mums, lygiai taip pat kaip ir Jums, svarbiausias rezultatas. Lėčiau atliekamas darbas. Kadangi už marketingo srities užduotis atsakingas vienas žmogus, gali būti sudėtinga greitai ir tiksliai atlikti darbus.
Operatyvus problemų sprendimas. Nuolat komunikuojame, sprendžiame problemas, siūlome geriausias jų sprendimo išeitis. Darbuotojo kaita. Reikalinga motyvacija, atostogos, kurių metu reikia samdyti dar vieną darbuotoją arba pavaduojantį asmenį.
Darbas nenutrūksta. Marketingo skyriaus darbas vyksta 365 dienas per metus, komanda visuomet pasiekiama. Darbuotojas ofise. Visada turėsite darbuotoją ofise, kuriam galėsite deleguoti nepriskirtas marketingo užduotis (resursas).

Palyginkite ne tik naudą, bet ir kainąKaip pradėti?

3 žingsniai iki rinkodaros vykdymo