Mūsų klientų atsiliepimai

Esame dideliu žingsniu priekyje geresnės rinkodaros link!

Mus įvertino: 35

Vilma Kondratienė

Vilma Kondratienė

CEO & Glotera / Luxury Travel Expert

Vilma Kondratienė

Bendradarbiaujame su Expertmedia komandos profesionalais jau daugiau nei puse metų ir išties esame be galo patenkinti jų marketingo ir reklamos paslaugomis. Darbas atliekamas kruopščiai, kūrybingai, su meile ir visuomet laiku. Labai džiaugiamės puikiai sudaryta ir atidžiai apgalvota marketingo strategija ir planu, kas leidžia palaikyti reguliarumą, kurio mums anksčiau labai trūko. Ačiū Jums visiems už pagalbą ir malonų bendravimą: įmonės direktoriui Žygimantui, projektų vadybininkei Modestai ir visiems kūrybininkams, reklamos specialistams, dizaineriams ir tekstų rašytojams.

Šarūnas Perminas

Šarūnas Perminas

Generalinis direktorius

Šarūnas Perminas

Vienas iš sėkmingiausių visų laikų investuotojų Ray Dalio yra pasakęs: „Visada renkuosi į komandą žmones, kuriais galiu pasitikėti – „believable people“. Tai žmonės, kurie savo srityje dirba ilgą laiką ir yra pasiekę apčiuopiamų rezultatų. Odontologijos rinkodaroje nėra įmonės, kuri būtų išdirbusi ilgiau nei „Expertmedia“. Tai kalba už save.

Med.dr. Tadas Koržinskas

Med.dr. Tadas Koržinskas

Sertifikuotas specialistas estetitinėje rekonstrukcinėje odontologijoje ir funkcijos moksle

Med.dr. Tadas Koržinskas

Pripažinsiu nesu lengvas klientas, turiu išskirtinius norus ir pageidavimus kokybei. „Expertmedia“ komandai pavyko itin profesionaliai išspręsti mano problemą. Jie nebijo daryti daugiau: nesvarbu, ar tai būtų fotosesija sekmadienį, ar susitikimas vėlyvą vakarą. Klausytis, mokytis, tobulėti ir visada būti geriausia savo versija – tai ne tik šūkis, bet ir labai atsakingas, asmeniškas verslo vykdymo būdas, kur reputacija, klientų pasitenkinimas ir tvarumas yra aukščiau visko.

Vytautas Puišys

Vytautas Puišys

Pardavimų vadovas

Vytautas Puišys

Jau 6 metus bendradarbiaujant su Žygimantu, visa „Expertmedia“ rinkodaros komanda parodė mums didelį profesionalumą ir dėmesį detalėms, kad viskas būtų atlikta laiku ir kokybiškai. Džiaugiamės turėdami verslo partnerius, kuriuos galiu drąsiai rekomenduoti savo kolegoms, kitiems verslo partneriams, bičiuliams. Jų profesionalumas ir įsipareigojimas yra neabejotinas, o kūrybiški sprendimai ir pasiruošimas visada siekti geriausio rezultato padarė didelį įspūdį man ir mano komandai.

Kristina Rimšienė – Golovanova

Kristina Rimšienė – Golovanova

Direktorė

Kristina Rimšienė – Golovanova

Kadangi veterinarijos srityje dirbame jau gan ilgą laiką, norėjome turėti visiškai naują marketingo planą. Džiaugiamės pradėję bendradarbiauti kartu su „Expertmedia“ komanda, kuri, atsižvelgdama į rinką, pasiūlė unikalias idėjas ir paruošė strategiją, pasirūpino reklamos kanalais, parengė paslaugų aprašymus bei naująjį internetinį puslapį. Įvykdžius turinio kampaniją ir sukūrus naująjį įvaizdį, pasiekėme itin aukštų rezultatų. Esame patenkinti atradę šią rinkodaros agentūrą bei tikimės ateityje dirbti ir toliau!

Tadas Meiliūnas

Tadas Meiliūnas

Komandos vadovas
Nekilnojamo turto specialistas

Tadas Meiliūnas

Norėčiau išreikšti nuoširdžią padėką „Expertmedia“ rinkodaros agentūrai ir jos vadovui Žygimantui už nepriekaištingą ir profesionalų darbą. Jaučiuosi patenkintas, kad galiu bendradarbiauti su tokia kompetentinga ir ryžtinga komanda, nuolat siekiančia viršyti lūkesčius. „Expertmedia“ turi išskirtinį supratimą apie mūsų verslo iššūkius ir rinkos galimybes. Jų kūrybiškumas, strateginės mintys ir dėmesys detalėms leidžia sukurti efektyvias ir įtraukiančias kampanijas, kurios pasiekia mūsų tikslinę auditoriją.

 

Savo darbe agentūra pasižymi profesionalumu ir patikimumu. Jie laikosi nustatytų terminų, nuolat komunikuoja su mumis ir teikia aiškias ataskaitas apie vykdomas veiklas. Jų skaidrumas leidžia mums visada žinoti apie pažangą ir pasiektus rezultatus. Svarbiausia, kad dėl jų darbo mes matome tikrą vertę. Mūsų NT objektų pardavimai ir klientų susidomėjimas akivaizdžiai auga, o bendras verslo pelningumas kyla kiekvieną mėnesį.

 

Rekomenduočiau šią rinkodaros agentūrą visiems, kurie ieško patikimos ir įkvepiančios partnerystės. Jų pasiekimai ir profesionalumas neabejotinai yra didelė vertė kiekvienam verslui.

Raimondas Savickas

Raimondas Savickas

Gyd. odontologas- ortopedas

Raimondas Savickas

Su Žygimantu ir Expertmedia komanda dirbame jau trečius metus. Nuo pat pradžių sutapo mūsų filosofija bei požiūris į darbo kokybę ir rezultatus. Džiaugiamės turėdami partnerius, su kuriais kiekvieną dieną galime judėti į priekį. Rekomenduoju Expertmedia komandą – užtikrintai žinau, kad su klientu ši kompanija bendraus visapusiškai gerai ir profesionaliai.

Bahaa Alarbied

Bahaa Alarbied

Gydytojas odontologas – Burnos chirurgas

Bahaa Alarbied

Su Žygimantu ir „Expertmedia“ komanda dirbame jau daugiau nei 4 metus ir esame patenkinti kartu pasiektais rezultatais. Ši agentūra pasiūlė tai, ko mums labiausiai reikėjo – įvairių sričių specialistus vienoje vietoje. Todėl mums buvo sukurta marketingo strategija, komunikacija, internetinė svetainė, kas padėjo pasiekti išsikeltų tikslų bei dar labiau pagerinti savo veiklą, pritraukti naujų klientų. Džiaugiamės galėdami dirbti kartu ir tikimės bendradarbiavimą tęsti ir toliau.

Tomas Barsevičius

Tomas Barsevičius

Direktorius

Tomas Barsevičius

Džiaugiamės jau 4 metus galėdami bendradarbiauti su „Expertmedia“ agentūra, kuri yra orientuota į individualų požiūrį į klientą, kokybišką paslaugų atlikimą, unikalias idėjas, atsižvelgiant į rinkos poreikius. Ši komanda parodė aukštą profesionalumo lygį, suteikdama visą informaciją mums rūpimais klausimais, itin greitu darbų atlikimu, terminų laikymusi. Tai partneriai, kurie skatina tarpusavio dialogą ir pasitikėjimą, leidžia žinoti apie esamą progresą, kurį matome pasiektais rezultatais. Rekomenduojame „Expertmedia“ visiems, siekiantiems patikimo bendradarbiavimo ir užtikrinto verslo augimo.

Rasa Andriuškevičienė

Rasa Andriuškevičienė

Direktorė

Rasa Andriuškevičienė

Tikri savo srities profesionalai! Ačiū Žygimantui ir jo visai komandai už bendradarbiavimą!

Saulius Matulionis

Saulius Matulionis

Gydytojas odontologas

Saulius Matulionis

Norėčiau pareikšti savo džiaugsmą ir pasitenkinimą bendradarbiaujant su integruotos rinkodaros agentūra „Expertmedia“. Mūsų įmonė turėjo išskirtinę patirtį, dirbdama su šia komanda, kuri atliko platų spektrą marketingo paslaugų.

 

Viena iš svarbiausių paslaugų, kurias „Expertmedia“ mums teikė, buvo internetinės svetainės programavimas. Jie sukūrė modernią, funkcionalią ir estetiškai patrauklią svetainę, atitinkančią mūsų poreikius ir tikslus. Svetainė ne tik atrodo puikiai, bet ir veikia efektyviai, o tai labai svarbu mūsų verslui.

 

Be to, „Expertmedia“ padarė puikų darbą atlikdami fotosesiją ir filmavimus mūsų paslaugoms iškomunikuoti. Jų profesionali komanda sugebėjo pagauti mūsų paslaugų privalumus ir pristatyti juos nuotraukose bei vaizdo įrašuose. Tai labai padėjo pagerinti mūsų paslaugų pardavimą.

 

Be techninių paslaugų „Expertmedia“ taip pat suteikė mums vertingų patarimų ir pagalbą kuriant marketingo strategiją. Jų žinios ir patirtis rinkodaros srityje mums buvo neįkainojama. Jie padėjo tinkamai sutvarkyti visus mūsų reklamos kanalus ir pritaikyti juos mūsų tikslams pasiekti.

 

Galiausiai galiu drąsiai rekomenduoti „Expertmedia“ visiems, kurie ieško marketingo paslaugų iš vienų rankų. Mūsų bendradarbiavimas su jais buvo sėkmingas, todėl dirbsime ir toliau! 

Marijus Strazdas

Marijus Strazdas

Gydytojas burnos chirurgas

Marijus Strazdas

Galiu tik pasidžiaugti, kad „Expertmedia“ specialistai labai gerai išmano šiuolaikinius rinkodaros metodus. Ši komanda yra nepaprastai įžvalgi ir nuolat sekanti naujausiomis rinkodaros tendencijomis. Jie sugebėjo sukurti tikrai unikalų ir efektyvų strategijos planą, kuris pagerino verslo rezultatus. Galiu drąsiai rekomenduoti „Expertmedia“ kitiems, kurie ieško patikimos ir profesionalios rinkodaros įmonės. Jų aukštas lygis, nuolatinės inovacijų paieškos ir individualus požiūris garantuoja didžiulę sėkmę rinkodaros srityje.

Justina Bučienė

Justina Bučienė

„Nebūk Nuoga” Prekės ženklo įkūrėja ir vadovė

Justina Bučienė

Darbo procesas buvo labai sklandus ir efektyvus. Agentūros devynių žmonių komanda buvo pasirengusi išklausyti mano idėjų ir nuomonių, o taip pat pasiūlyti ir pritaikyti savo „know how“ paremtus sprendimus. Jie puikiai pajuto mano vartotojų demografinę grupę ir sėkmingai sukūrė įkvepiančią ir nuoseklią komunikaciją.

 

Džiaugiuosi, kad radau tokios aukštos kokybės integruotos rinkodaros agentūrą, kuri viskuo pasirūpino nuo pradžios iki pabaigos. Tikiu, kad dirbsime ir toliau. Jie yra tikri profesionalai savo srityje ir aš tikrai rekomenduočiau juos tiems, kurie ieško aukščiausio lygio rinkodaristų ir visos rinkodaros komandos.

Eglė Liakavičienė

Eglė Liakavičienė

Klinikos vadovė

Eglė Liakavičienė

Kadangi esame naujai susikūrę, prieš „Expertmedia“ neturėjome jokio marketingo. Prieš renkantis marketingo paslaugas, mums svarbiausia buvo užtikrintumas, kad šioje srityje atrasime geresnius specialistus, kurie mums suteiks daugiau, nei mes sugebame patys. Tikiu, kad šios įmonės specialistai yra savo srities profesionalai ir nukreips mus teisingu, iš praktikos jau žinomu keliu. „Expertmedia“ paslaugų kokybę vertinu puikiai, džiaugiuosi sukurta internetine svetaine ir komandos unikalumu, atsakingumu, operatyvumu. Rinkčiausi „Expertmedia“ dar kartą ir rekomenduoju rinktis kitiems!

Evaldas Čepulis

Evaldas Čepulis

Direktorius

Evaldas Čepulis

Neseniai pradėjau naudotis rinkodaros agentūros „Expertmedia“ paslaugomis ir esu labai patenkintas jų teikiamais rezultatais. Agentūra siūlo ne tik plataus spektro rinkodaros paslaugas, bet ir personalizuotas strategijas, atitinkančias mūsų verslo poreikius ir tikslus. Ypatingai džiaugiuosi jų ekspertų žiniomis ir patirtimi, kurios leidžia sukurti efektyvias reklamos kampanijas, pagerinti svetainės matomumą paieškos sistemose, pasiekti didesnį lankytojų srautą ir padidinti konversijų rodiklius. Agentūros darbuotojai yra labai atidūs mūsų poreikiams ir norams, o bendradarbiavimas su jais – labai produktyvus ir malonus. Rekomenduoju šią rinkodaros agentūrą kiekvienam verslui, siekiančiam sėkmingos internetinės rinkodaros strategijos ir norinčiam pasiekti gerų rezultatų.

Donatas Mickus

Donatas Mickus

Pardavimų grupės vadovas

Donatas Mickus

Įmonė, kuri tikrai orientuota į rezultatą ne tik sau, bet ir savo partneriams. Jie gerai supranta, kas yra derybos, kad abi pusės turi turėti naudos iš bendradarbiavimo.

Andrius Jonaitis

Andrius Jonaitis

Gyd. Klinikų tinklų vadovas

Andrius Jonaitis

Pirmiausia, dirbame su „Expertmedia“ dėl to, kad geresnių profesionalų odontologijos srityje išvis Lietuvoje nėra. Antras dalykas, komanda labai atsakinga – jie visą laiką bet kurią sekundę suteikia informaciją, jeigu pradedamas darbas, tai iš karto jį daro arba pasako, kada pradeda, bet visada laikosi termino. Trečias dalykas, labai malonu komunikuoti, komanda visą laiką mandagi, žiūri į klientą prioritetiškai, tai aš manau, kad šie trys punktai yra svarbiausi ir tas profesionalumas, mokėjimas bendrauti su klientu, punktualumas, laiko planavimas ir lemia mūsų bendradarbiavimo sėkmę ir puikią partnerystę.

Justinas Gaidys

Justinas Gaidys

Gydytojas odontologas

Justinas Gaidys

Noriu padėkoti visai Expertmedia komandai už darbą ir partnerystę! Ypatingas ačiū Žygimantui. Su jo pagalba visus reikiamus taškus sujungėme į vientisą procesą. Džiaugiuosi priėmęs sprendimą dirbti kartu: matau vykdomus pažadus ir visus lūkesčius viršijančius rezultatus. Drąsiai rekomenduoju savo bendražygius. Pasirinkę Expertmedia, galite tikėtis įspūdingai greito ir konstruktyvaus darbo. Ačiū, dirbsime ir toliau!

Aram Fatijev

Aram Fatijev

UAB „Bankoptica” direktorius

Aram Fatijev

Verslo sėkmė šiandien neįsivaizduojama be tinkamos rinkodaros strategijos ir jos įrankių panaudojimo. Dirbame subtilioje industrijoje, tad supratome, jog norint užtikrinti verslo augimą, mums reikalinga stipri vadyba ir nuoseklūs rinkodaros veiksmai. Renkantis partnerius, mums buvo svarbu, kad jie būtų ne tik vykdytojai, bet ir idėjų generatoriai, gebantys kurti ilgalaikę rinkodaros strategiją ir parinkti efektyviausias priemones, padedančias siekti užsibrėžtų tikslų. „Expertmedia“ komanda pademonstravo platesnį požiūrį į mūsų verslo specifiką ir prekės ženklo žinomumo kūrimą bei didinimą ilgalaikėje perspektyvoje. Džiaugiamės pasirinkę ambicingus savo srities profesionalus, prisidedančius prie tikslingo mūsų verslo vystymo.

Linas Metrikis

Linas Metrikis

Dantų architektas / Direktorius

Linas Metrikis

Mane ypatingai sužavėjo „Expertmedia“ agentūros profesionalių specialistų kompetencija. Ši komanda pasižymėjo žiniomis ir įgūdžiais tiek pačioje kūrybinėje, tiek analitinėje srityse. Jų gebėjimas kurti originalias ir įtikinamas reklamas mane stebino ir, svarbiausia, padėjo pritraukti naujus klientus. Esu labai patenkintas, kad pasirinkau šią rinkodaros agentūrą ir nuoširdžiai juos rekomenduoju kiekvienam verslininkui, kuris ieško profesionalių ir į rezultatą orientuotų rinkodaros paslaugų.

Dainius Kisielius

Dainius Kisielius

Direktorius

Dainius Kisielius

Anksčiau neturėjome tvarkingos ir aiškios internetinės svetainės, strategijos, kuri pritrauktų naujų pacientų, ir komunikacijos. Visada ieškojome įmonės, kuri teiktų kompleksines marketingo paslaugas. Tada verslo partneriai mums patarė rinktis tik „Expertmedia“, nes agentūros samdymas kur kas pigesnis nei vieno marketingo specialisto. Jau ne vienerius metus bendro darbo džiaugiamės šios specialistų komandos kuriama kokybiška komunikacija, programavimo galimybėmis, bendrai kuriamomis verslo strategijomis, kūrybiškumu, profesionalumu. Su įmone
bendraujame ne kaip su klientu, o kaip su verslo partneriu, kuris suteikia naudingų patarimų ir inicijuoja įvairius projektus. Rekomenduoju „Expertmedia“ visiems.

Žilvinas Venckus

Žilvinas Venckus

Direktorius

Žilvinas Venckus

Svarbiausias dalykas mums, renkantis marketingo specialistų komandą internetinės svetainės kūrimui, buvo greitas programavimo srities sprendimų priėmimas ir profesionalus bendradarbiavimas. „Expertmedia“ komandai pavyko išrinkti geriausius sprendimus kuriant internetinę svetainę gyd. odontologams ir sukurti inovatyvumo įvaizdį prieš būsimus klientus. Puikiai vertinu visas suteiktas paslaugas, komandos operatyvumą, bendradarbiavimą ir rekomenduoju!

Aistė Budreikienė

Aistė Budreikienė

Gydytoja odontologė, burnos chirurgas, klinikos vadovė

Aistė Budreikienė

„Expertmedia“ mums rekomendavo mūsų buvusi marketingo specialistė, kuri pasakė, kad ši įmonė dirba su reklama plačiai, visais kanalais.
Dirbdami kartu atsinaujinome interneto svetainę, marketingo planą, mokamos reklamos administravimą, turėjome fotosesijas, pradėjome leisti reklaminius vaizdo įrašus. Įmonė išsiskiria kokybišku kuriamu turiniu, profesionaliais straipsniais, puikiai veikiančia mokama reklama, taip pat darbo operatyvumu ir iniciatyvumu. Taip pat džiaugiuosi puikiu vadovo bendradarbiavimu ir reagavimu į problemas.

Tomas Andziulis

Tomas Andziulis

Gydytojas odontologas, klinikos vadovas

Tomas Andziulis

Išgirdę iš kolegų rekomendaciją apie įmonę „Expertmedia“, sukūrėme marketingą, kurio anksčiau nebuvo. Dabar galime pasigirti įdomiu turiniu, estetišku pateikimu, kūrybiškais sprendimais. Dabar labai padidėjo pacientų srautas, daugelis lengvai atranda internetines registracijas, o tai – didelis pasiekimas.

Žygimantas Labanauskas

Žygimantas Labanauskas

Gyd. ortodontas, klinikos vadovas

Žygimantas Labanauskas

Anksčiau neturėjome jokios marketingo strategijos, apie įmonę „Expertmedia“ sužinojome iš kolegų. „Expertmedia“ komanda mums pasiūlė sukurti marketingo strategiją ir planą, internetinę svetainę, vykdyti socialinių tinklų marketingą, administruoti mokamas reklamas. Visos šios priemonės padidino mūsų pacientų kiekį.

Med. dr. Mindaugas Pranskūnas

Med. dr. Mindaugas Pranskūnas

32:BALTI klinikos vadovas

Med. dr. Mindaugas Pranskūnas

Dėl didelio užimtumo marketingo darbai užsitęsdavo arba visai nevykdavo. Kartu su „Expertmedia“ problemos išsisprendė – dabar džiaugiamės gerai funkcionuojančia svetaine ir operatyvumu reaguojant į kliento poreikius. Įmonė pasiūlė atnaujinti internetinį puslapį, sukurti marketingo planą, leisti mokamas reklamas, filmuoti video reportažus. Visa tai labai prisidėjo prie mūsų padidėjusios apyvartos ir pagyrų, kurių susilaukiame iš pacientų dėl įvaizdžio socialiniuose tinkluose. Rinkčiausi „Expertmedia“ dar kartą ir rekomenduoju rinktis kitiems.

Marius Damaševičius

Marius Damaševičius

Klinikos įkūrėjas, gydytojas odontologas

Marius Damaševičius

Džiaugiamės galėdami dirbti su tokiais partneriais kaip „Expertmedia“. Bendradarbiaudami su šia komanda ir jos vadovu Žygimantu supratome, ką reiškia profesionalumas, darbų kokybė ir nuolatinis dėmesys mūsų poreikiams, paslaugumas. Iškilus bet kokiems klausimams, visuomet gauname į juos detalius atsakymus bei tinkamas strategijas mūsų augančiam verslui.

Į „Expertmedia“ agentūrą kreipėmės dėl marketingo strategijos rengimo, tačiau jų kūrybiškos ir sumanios idėjos padėjo sustiprinti mūsų verslo poziciją rinkoje. Jie sukūrė naują internetinę svetainę, kurios našumas ir patrauklumas ne tik puikiai atspindi mūsų įmonės vertybes, bet ir efektyviai pritraukia naujus klientus.

„Expertmedia“ ekspertai nuolat stebi ir valdo visą mūsų marketingo veiklą, reklamos kampanijas, socialinius tinklus bei kitus kanalus. Jų darbas tikrai davė teigiamų rezultatų: mūsų prekės ir paslaugos rinkoje yra matomos kur kas geriau, o tai reiškia didesnius pardavimus ir lojalius klientus.

Jeigu ieškote patikimos, kūrybingos ir efektyviai dirbančios rinkodaros valdymo agentūros, „Expertmedia“ komandą rekomenduočiau visu 100 %. Jų profesionalumas ir pasiekimai padės Jūsų verslui pasiekti aukštų rezultatų, o sėkmė rinkoje bus garantuota. Mes esame patenkinti jų atliktu darbu ir tikimės, kad ir toliau sėkmingai bendradarbiausime!

Juana Barkauskienė

Juana Barkauskienė

Burnos higienistė, lektorė

Juana Barkauskienė

Galiu patikinti, kad „Expertmedia“ kolektyvas – tikrų profesionalų komanda, sklandžiai ir operatyviai įgyvendinanti visas idėjas, nuolat komunikuojanti. Nuoširdžios ir pelnytos rekomendacijos! Ačiū, Juana Barkauskienė.

Gyd. Povilas Puskunigis

Gyd. Povilas Puskunigis

Gydytojas odontologas

Gyd. Povilas Puskunigis

„Expertmedia“ rekomendavo rinktis verslo partneriai. Įmonė mums pasiūlė sukurti kokybišką turinį, internetinę svetainę, greitai reaguoti į iškylančius klausimus, susijusius su marketingu. Tai šilta, draugiška, originali, operatyvi komanda, kuri stengiasi, kad mūsų rezultatai nuolat gerėtų!

Darius Šoparas

Darius Šoparas

CEO Sąskaita123 & Creative Partner

Darius Šoparas

I highly recommend Žygimantas then you need a short and fast track to your destination with a big portion of creativity on the go. Žygimantas aways winds the right way.

Denas Danyla

Denas Danyla

Business development manager at Skaitmeninės šypsenos

Denas Danyla

Expertmedia has been instrumental in helping us build an incredible lead generating machine through our Adwords and remarketing campaigns. Working with Žygimantas is a pleasure; with his guidance, we have seen an increase in lead flow, tremendous efficiency, and a very solid ROI.

Eglė Kerzaitė-Gudė

Eglė Kerzaitė-Gudė

Strategic Partnership Manager at Skycop

Eglė Kerzaitė-Gudė

Žygimantas is a professional in his field. Everything was done in time and high quality. He offered the greatest and creative business solutions which made our company financial rise and uniqueness. Also, Žygimantas knows well all his clients and he offers the best indvidual solutions, do not use standard suggestions. He analyzes attentively every market of his clients or partners before starting cooperation. I am strongly recommending Žygimantas not only local but international partner too. It is a pleasure to work with him and his professional team.

Indrė Vilkelė

Indrė Vilkelė

Customer Service Team Lead at AZETA, UAB

We’ve worked together on several projects and Žygimantas is one of the best people to have as a partner. I highly recommend him to any project, his projects were always very well executed, on time and flawless! His ability to create ideas and implement into our comapny work help us during hard times and we were able to innovate. He was an inspiration to the rest of us as he always went the extra mile and found great ways to quickly solve problems. I’d definitely work with Žygimantas again.

Lina Dusevičiūtė

Lina Dusevičiūtė

Dantų harmonija

Lina Dusevičiūtė

Žygimantas top 5 qualities from my point of view:
– to the point
– quick
– customer- oriented
– ear to the ground
– efficient

Darius Gedvila

Darius Gedvila

Fotografas

Atsakingas ir profesionalus bendradarbiavimas, kūrybiška, puikiai savo darba išmananti komanda. Džiaugiamės turėdami galimybę dirbti kartu.

Rinkodaros valdymo paketai

Siūlome Jums tris skirtingus rinkodaros valdymo paketus – įvertinę savo lūkesčius ir tikslus, pasirinkite geriausią!

„Paprastas“

Paketas, skirtas įmonėms, pradedančioms savo veiklą internete ir norinčioms pritraukti daugiau klientų per socialinius tinklus.

Rinkodaros valdymas

Facebook Turinio kūrimas /
Facebook Ads

Grafinis dizainas ir maketavimas

Internetinės svetainės priežiūra

*Prie šio paketo dirbs 4 rinkodaros skyriaus specialistai.

Kaina nuo 599 € + PVM

Gauti pasiūlymą

„Ypatingas“

Paketas, skirtas įmonėms, jau pradėjusioms savo veiklą internete ir norinčioms pritraukti daugiau klientų tiek socialinių tinklų, tiek Google reklamos pagalba. Taip pat į šią paslaugą įeina ir straipsnių rašymas.

Rinkodaros valdymas

Facebook Turinio kūrimas /
Facebook Ads

Grafinis dizainas ir maketavimas

Google Ads reklama

Internetinės svetainės priežiūra

Straipsnių rašymas, viešieji ryšiai

*Prie šio paketo dirbs 6 rinkodaros skyriaus specialistai.

Kaina nuo 999 € + PVM

Gauti pasiūlymą

„Geriausias“

Paketas, skirtas įmonėms, turinčioms patirties internetinėje veikloje ir norinčioms išnaudoti maksimalias galimybes. Naudojantis šia paslauga, klientus bus galima pritraukti per socialinius tinklus, Google reklamą, paieškos sistemas, el. pašto rinkodarą.

Rinkodaros valdymas

Facebook puslapio
administravimas

Google Ads reklama

Internetines svetainės priežiūra

Grafinis dizainas ir maketavimas

Youtube.com puslapio
administravimas

Straipsnių rengimas, viešieji ryšiai

SEO optimizavimas (vidinis, išorinis)

Turinio kūrimas (Foto&Video)

Email Marketingas

*Prie šio paketo dirbs 8 rinkodaros skyriaus specialistai.

Kaina nuo 1399 € + PVM

Gauti pasiūlymą

„Ypatingas“

Paketas, skirtas įmonėms, jau pradėjusioms savo veiklą internete ir norinčioms pritraukti daugiau klientų tiek socialinių tinklų, tiek Google reklamos pagalba.

„Paprastas“

Paketas, skirtas įmonėms, pradedančioms savo veiklą internete ir norinčioms pritraukti daugiau klientų per socialinius tinklus.

„Geriausias“

Paketas, skirtas įmonėms, turinčioms patirties internetinėje veikloje ir norinčioms išnaudoti maksimalias galimybes.

Dažniausiai užduodami
klausimai

Pradėjus bendradarbiauti su įmone, rinkodaros vadovas, tiesiogiai komunikuodamas su užsakovu, kuria strategiją. Tam, kad išsikelti tikslai būtų įgyvendinti, projektų vadovas su klientu sprendžia įvairius projektinius klausimus. Taip pat komandos nariams yra paskiriamos užduotys, nustatomi terminai ir taip užtikrinama darbų kokybė.

Ne paslaptis, kad rinkodara tampa vis labiau svarbesne ir sudėtingesne. Laikai keičiasi – norint tapti pastebėtam, svarbu į rinkodarą žiūrėti kaip į visumą, o ne kaip į atskiras jos dalis. Tai didelis iššūkis įmonėms, kurios turi tik po vieną šios srities specialistą. Taip yra todėl, kad šiuo metu vienas asmuo privalo išmanyti ir turėti daug kompetencijų, o tai kainuoja daug laiko ir pastangų. Todėl naudinga pradėti bendradarbiauti su rinkodaros agentūromis, kuriose dirba įvairių sričių profesionalai – projektų vadovai, socialinių tinklų, reklamos specialistai, programuotojai, straipsnių rašytojai, grafikos dizaineriai, maketuotojai.

Kiekvienam mūsų klientui, priklausomai nuo jo poreikių, dirba 7–9 patyrę savo sričių specialistai. Rinkodaros vadovas kuria strategiją, rūpinasi jos įgyvendinimu ir tikslų pasiekimu. Projektų vadovas rūpinasi, kad visas komunikacijos procesas tarp komandos ir kliento vyktų sklandžiai, apjungia bendravimą tarp visų specialistų. Kūrybos specialistas atlieka kūrybinį darbą, komunikacijos specialistas kuria tekstus, pranešimus spaudai, straipsnius ir kitą reikalingą turinį, socialinių tinklų specialistas administruoja socialinių tinklų paskyras, grafikos dizaineris rūpinasi vizualinio turinio kūrimu, IT specialistas programuoja ir tobulina internetines svetaines, reklamos analitikas užtikrina, kad Jūsų reklamą matys tikslinė auditorija, SEO specialistas stengiasi, kad organinėje paieškoje būtumėte pirmi.

Nemokama konsultacija

Turite idėjų, bet nežinote,
kaip jas įgyvendinti?
Pasikalbėkime.

Pasikonsultuok

Kiek kainuoja?

Užpildykite pateiktą formą ir mes Jums pateiksime komercinį pasiūlymą per 48 valandas!

Susikomplektuokite savo rinkodaros skyrių:

Jūsų planuojamas reklamos biudžetas?

Kiek kainuoja?

Užsiregistruokite į nemokamą 30 min. konsultaciją, kurios metu, įvertinę Jūsų lūkesčius, pasiūlysime priimtiniausią kainą.

Pasirinkite norimas paslaugas:

Biudžetas kurį planuoju skirti rinkodaros
komandos skyriui:

Nurodykite savo lūkesčius

Rinkodaros auditas nemokamai

Rinkodaros auditas – tai procedūra, kurios metu yra įvertinama ir išanalizuojama įmonės rinkodaros strategija. Tokiu būdu yra nustatomos stipriosios ir silpnosios pusės, pagal ką yra rengiamas planas, kaip būtų galima pagerinti efektyvumą, našumą ir pasiekti dar geresnių rezultatų.

Socialinių tinklų rinkodara

Socialiniai tinklai yra puikus būdas pagerinti komunikacija su savo klientais. Tai priemonė, kuri padeda sužinoti žmonių, su kuriais dirbate, lūkesčius, norus ir tikslus.

Nemokamas Facebook Ads auditas

Nemokamas Facebook Ads auditas padeda nustatyti gerai veikiančias sritis ir taip pagerinti veiklą. Tokiu būdu žinosite, kas veikia ir ką dar labiau galėsite tobulinti.

Nemokamas Google Ads auditas

Nemokamas Google Ads auditas padės atskleisti tai, kur slypi didžiausios problemos. Tai išsiaiškinę, žinosite, kaip dar galite tobulėti ir judėti į priekį.

Užsiregistruokite konsultacijai

Norėdami užsisakyti paslaugą, sužinoti kainą ar pasikalbėti kitais Jums rūpimais klausimais, užpildykite žemiau esančius punktus ir užsiregistruokite.

Pasirinkite dominančią paslaugą:

Nurodykite savo lūkesčius

Nemokamas SEO auditas

Nemokamas SEO auditas – tai priemonė, padedanti nustatyti, ar esate gerai pastebimi paieškos sistemose. Audito metu nustatome, kokios didžiausios problemos kyla. Patikėję šį uždavinį mūsų profesionalų komandai, tobulėsite kur kas greičiau.

Užpildę formą, galėsite ištestuoti AI pokalbių robotą.

Gaukite pasiūlymą AI pokalbių robotui.

Užpildę formą, galėsite ištestuoti AI pokalbių robotą.

Gaukite pasiūlymą AI pokalbių robotui.