SEO paslaugos

Tikriausiai ne kartą girdėjote, kad paieškos sistemų optimizavimas (SEO) yra svarbi rinkodaros dalis. Kaip veikia šis procesas? Su SEO kiekviena interneto svetainė lengviau surandama, pastebima įvedant tam tikrus raktinius žodžius į „Google“, „Bing“, „Yahoo“ ir kt. platformų paiešką.

Tai vertinga priemonė, kurią taikant galima padidinti verslo žinomumą, užmegzti ryšius su potencialiais klientais ir padidinti jų ratą. Šį iš pirmo žvilgsnio sudėtingai skambantį procesą padės suprasti ir įgyventi mūsų ekspertai!

Kaip veikia išorinis SEO?

Išorinės nuorodos yra labai svarbus rodiklis „Google“ paieškos sistemoms – išorinės nuorodos didina internetinės svetainės reitingus, pasiekiamumą, svetainės patikimumą, matomumą vartotojams. Išorinės nuorodos suteikia svetainei daugiau svarbos, vartotojai lengviau randa informaciją internete ir ja pasitiki. Taip padidinamas susidomėjimas, didinama natūrali paieška, todėl svetainę randa vis daugiau naujų vartotojų, populiarinamas prekės ženklas internete, užtikrinamas geras interneto svetainės vardas. Kiekviena kokybiška nuoroda, vedanti į Jūsų interneto svetainės puslapį, „Google“ sistemos yra suprantama kaip ženklas, rodantis, jog svetainėje pateikiama svarbi, aktuali ir įdomi informacija, dėl to Jūsų svetainės puslapius verta rodyti paieškos sistemos rezultatuose pagal tam tikrus raktinius žodžius (užklausas).

Kaip veikia vidinis SEO?

Vidinė SEO optimizacija atliekama siekiant visapusiškai pagerinti internetinę svetainę – patobulinti internetinės jos vidinę struktūrą, patogumą, aiškumą, pateikiamo turinio kokybę vartotojams (kartu ir paieškos sistemoms). Šį procesą atlieka „Google“ paieškos sistemos, automatiškai išskirdamos svarbesnes, labiausiai matomas svetaines. Vidinis SEO apima: raktažodžių parinkimą kiekvienai internetinei svetainei, svetainės tekstų kūrimą, URL, antraščių, meta duomenų optimizavimą, vidinio nuorodų tinklo kūrimą, meta aprašymų sutvarkymą, teksto antraščių (headings) sutvarkymą.

Taikant vidinį SEO, svetainės pasiekiamumo reitingai pakils, kadangi pagerinus internetinės svetainės poziciją natūraliuose paieškos sistemų rezultatuose, didinamas vartotojų srautas.

Kada galiu tikėtis rezultato?

Pirmuosius rezultatus – padidėjusį Jūsų svetaine susidomėjusių vartotojų srautą galėsite pastebėti po maždaug 6–12 mėnesių. Sunku nuspėti tiksliai, kadangi reikia laiko, kol „Google“ paieškos sistemos įvertins Jūsų internetinę svetainę, nuspręs, kad ji vertinga, ir iškels į paieškos viršų. Be to, rezultatus lemia ir konkurencinė aplinka (SEO įdirbis, kiekis) ir pan.

Paslaugos:

  • Išsami svetainės turinio analizė;
  • Svetainės kodo ir struktūros optimizavimas (nuorodų kūrimas);

  • Svetainės turinio optimizavimas (raktinių žodžių paieška, turinio rašymas);

Ko galite tikėtis?

  • Nustatysime Jūsų auditorijos poreikius, padėsime giliau ir nuosekliau suprasti klientus;

  • Atliksime kruopščias analizes ir SEO svetainės vertinimą;

  • Tikrinsime svetainės būklę ir veikimą;

  • Pritrauksime potencialių klientų, padidinsime svetainės pasiekiamumą internete.

  • Padidinsime ne tik srautą, bet ir tikslus: LEAD, pardavimus ir kitą.