SEO paslaugos

Paieškos sistemų optimizavimas (SEO) – tai svarbi rinkodaros dalis, padedanti didinti verslo matomumą ir pastebimumą naudojant tam tikrus raktažodžius „Google“, „Bing“, „Yahoo“ platformose. Išnaudojus teikiamas šio įrankio galimybes, lengviau užmegzti ryšius su potencialiais klientais, didinti jų ratą, išlaikyti jau esamus.

Kaip veikia išorinis SEO?

Siekiant didinti internetinės svetainės reitingus, pasiekiamumą, matomumą ir populiarumą, išorinės nuorodos yra itin svarbus rodiklis „Google“ paieškos sistemoms. Taip kur kas lengviau rasti visą reikiamą informaciją, skatinti vartotojų susidomėjimą. Kiekviena kokybiška nuoroda, vedanti į konkretų tinklalapį, yra traktuojama kaip aktuali informacija – dėl to gerinamos pozicijos paieškos sistemos rezultatuose, naudojant tam tikrus raktinius žodžius.

Kaip veikia vidinis SEO?

Visapusiškai gerinant internetinę svetainę – jos vidinę struktūrą, aiškumą, pateikiamo turinio kokybę, atliekama vidinė SEO optimizacija. Tai apima raktažodžių parinkimą, tekstų kūrimą, URL, antraštes, meta duomenis, aprašymus, vidines nuorodas. Taikant vidinį SEO, didėja internetinės svetainės pasiekiamumo rodikliai, pozicija organiškuose paieškos sistemų rezultatuose.

Rezultatai

Pirmieji rezultatai pradedami pastebėti praėjus maždaug 6–12 mėnesių po SEO optimizavimo – tam didelės įtakos turi ne tik „Google“ paieškos sistemos vertinimas, bet ir konkurencinė aplinka.

Paslaugos

  • Išsami svetainės turinio analizė.

  • Svetainės kodo ir struktūros optimizavimas (nuorodų kūrimas).

  • Svetainės turinio optimizavimas (raktinių žodžių paieška, turinio rašymas).

Ko galima tikėtis?

  • Auditorijos poreikių nustatymas, pagalba siekiant suprasti klientų poreikius.

  • Kruopšti analizė ir SEO vertinimas.

  • Svetainės būklės ir jos veikimo patikra.

  • Svetainės pasiekiamumo ir matomumo didinimas, potencialių klientų pritraukimas.

  • Pardavimų, kliento srauto didinimas.

Nemokama konsultacija

Turite idėjų, bet nežinote,
kaip jas įgyvendinti?
Pasikalbėkime.

Pasikonsultuokite

Kiek kainuoja?

Užpildykite pateiktą formą ir mes Jums pateiksime komercinį pasiūlymą per 48 valandas!

Susikomplektuokite savo rinkodaros skyrių:

Jūsų planuojamas reklamos biudžetas?

Kiek kainuoja?

Užsiregistruokite į nemokamą 30 min. konsultaciją, kurios metu, įvertinę Jūsų lūkesčius, pasiūlysime priimtiniausią kainą.

Pasirinkite norimas paslaugas:

Biudžetas kurį planuoju skirti rinkodaros
komandos skyriui:

Nurodykite savo lūkesčius

Nemokamas internetinės svetainės auditas

Internetinės svetainės auditas – tai procedūra, kurios metu išanalizavus įmonės rinkodaros strategiją įvertinamas internetinės svetainės efektyvumas, stipriosios ir silpnosios pusės. Tokiu būdu gerinamas našumas bei pasiekiama dar geresnių rezultatų.

Socialinių tinklų rinkodara

Socialiniai tinklai yra puikus būdas pagerinti komunikaciją su savo klientais. Tai priemonė, kuri padeda sužinoti žmonių, su kuriais dirbate, lūkesčius, norus ir tikslus.

Nemokamas Facebook Ads auditas

Siekiant žinoti, kas veikia, o ką reikėtų dar tobulinti, pasitelkiamas Facebook Ads auditas, padedantis gerinti klientų veiklą.

Nemokamas Google Ads auditas

Atlikus nemokamą Google Ads auditą, klientui pateikiama išsami analizė su konkrečiais patarimais, kaip galima dar labiau tobulėti ir judėti toliau.

Užsiregistruokite konsultacijai

Norėdami užsisakyti turinio rinkodaros paslaugas, sužinoti jų kainą ar pasikalbėti kitais rūpimais klausimais, užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.

Pasirinkite dominančią paslaugą:

Nurodykite savo lūkesčius

Nemokamas SEO auditas

Nemokamas SEO auditas – tai priemonė, padedanti nustatyti, ar esate gerai pastebimi paieškos sistemose. Audito metu nustatome, kokios didžiausios problemos kyla. Patikėję šį uždavinį mūsų profesionalų komandai, tobulėsite kur kas greičiau.

Užpildę formą, galėsite ištestuoti AI pokalbių robotą.

Gaukite pasiūlymą AI pokalbių robotui.

Užpildę formą, galėsite ištestuoti AI pokalbių robotą.

Gaukite pasiūlymą AI pokalbių robotui.