Apie mus

Rinkodara tampa vis svarbesnė, bet tuo pačiu metu ir sudėtingesnė. Atsirandant daugybei naujų komunikacijos kanalų, priemonių bei įrankių, su jais susitvarkyti vienam marketingo specialistui darosi beveik neįmanoma. Taip yra todėl, kad reikia turėti daugybę kompetencijų ir laiko – išmanyti rinkodarą, komunikaciją, reklamos analitiką, tekstinės informacijos rengimą, mokėti grafinį dizainą, programavimo kalbas. Nieko keisto, kad vienas žmogus negali visų paminėtų dalykų atlikti kokybiškai. Pasitelkus kelias skirtingas agentūras, neišvengiamas nesusikalbėjimas, bendro tikslo ir vieningos komunikacijos nesilaikymas.

Esame integruotos rinkodaros agentūra ir, sutelkę skirtingų kompetencijų specialistus, mes savo klientams siūlome visą profesionalių
rinkodaros paslaugų paketą iš vienų rankų. Kitaip tariant, mūsų paslaugas perkantys klientai įsigyja visą rinkodaros skyrių, kuris visus
marketingo elementus sujungia į vientisą koordinuotą visumą, skirtą tiksliniam vartotojui. Mes nesiūlome standartizuotų paslaugų – kiekvienam
klientui siūlome tai, ko reikia būtent jam. Kartu su klientu išgryniname strategiją, išsikeliame tikslus ir sutelkiame visos komandos pajėgumus
jiems pasiekti. Mūsų tikslas – tapti kliento komandos nariu, kuriuo jis gali visiškai pasitikėti.

 

Mūsų vizija – į konkrečias sritis besifokusuojanti nišinė integruotos rinkodaros agentūra, kiekvienam klientui pasiūlanti efektyviausią sprendimą
ir vykdanti visus reikalingus marketingo ir komunikacijos veiksmus.

 

Savo klientams siekiame teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas. Iš patirties žinome, kad norint užtikrinti kokybišką marketingą ir patenkinti
specifinius dalykinės komunikacijos poreikius, būtina mokėti kalbėti trimis kalbomis – žmogiškąja, marketingine ir profesine. Visas profesines
kalbas išmokti nepriekaištingai – neįmanoma, todėl fokusuojamės į tam tikras sritis, kurias geriausiai išmanome.

Mūsų strategija – suprasti kiekvieno kliento poreikius, pažvelgti į juos visapusiškai ir suteikti būtent jam reikalingas rinkodaros ir komunikacijos paslaugas. Kad viskas vyktų sklandžiai, mes siekiame, kad klientas visus įmanomus darbus gautų iš vienų rankų. Pasirinkus bendradarbiavimą su mūsų agentūra, klientui dirba 7–9 patyrę savo sričių specialistai. Taigi, galime suteikti visas reikalingas paslaugas: pradedant įvaizdžio formavimu, internetinių svetainių programavimu, grafikos dizainu, baigiant turinio kūrimu, socialine komunikacija, į rezultatą (pardavimus) orientuotą rinkodarą. Pasitelkę mūsų agentūrą ir naudodami integruotą rinkodaros komunikaciją, kurios pagalba bendravimas tarp skirtingų specialistų yra apjungiamas, klientai gauna galingą įrankį, padedantį greičiau ir efektyviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Svarbu paminėti, kad visas mūsų paslaugų paketas kainuoja tiek, kiek vienas rinkodaros specialistas.

Rinkodaros valdymo paketai

Siūlome Jums tris skirtingus rinkodaros valdymo paketus – įvertinę savo lūkesčius ir tikslus, pasirinkite geriausią!

„Paprastas“

Paketas, skirtas įmonėms, pradedančioms savo veiklą internete ir norinčioms pritraukti daugiau klientų per socialinius tinklus.

Rinkodaros valdymas

Facebook turinio kūrimas /
Facebook Ads

Grafinis dizainas ir maketavimas

Internetinės svetainės priežiūra

*Prie šio paketo dirbs 4 rinkodaros skyriaus specialistai.

Kaina nuo 599 € + PVM

Gauti pasiūlymą

„Ypatingas“

Paketas, skirtas įmonėms, jau pradėjusioms savo veiklą internete ir norinčioms pritraukti daugiau klientų tiek socialinių tinklų, tiek Google reklamos pagalba. Taip pat į šią paslaugą įeina ir straipsnių rašymas.

Rinkodaros valdymas

Facebook turinio kūrimas /
Facebook Ads

Grafinis dizainas ir maketavimas

Google Ads reklama

Internetinės svetainės priežiūra

Straipsnių rašymas, viešieji ryšiai

*Prie šio paketo dirbs 6 rinkodaros skyriaus specialistai.

Kaina nuo 999 € + PVM

Gauti pasiūlymą

„Geriausias“

Paketas, skirtas įmonėms, turinčioms patirties internetinėje veikloje ir norinčioms išnaudoti maksimalias galimybes. Naudojantis šia paslauga, klientus bus galima pritraukti per socialinius tinklus, Google reklamą, paieškos sistemas, el. pašto rinkodarą.

Rinkodaros valdymas

Facebook puslapio
administravimas

Google Ads reklama

Internetinės svetainės priežiūra

Grafinis dizainas ir maketavimas

Youtube puslapio
administravimas

Straipsnių rengimas, viešieji ryšiai

SEO optimizavimas (vidinis, išorinis)

Turinio kūrimas (Nuotraukos ir vaizdo įrašai)

El. pašto rinkodara

*Prie šio paketo dirbs 8 rinkodaros skyriaus specialistai.

Kaina nuo 1399 € + PVM

Gauti pasiūlymą

„Ypatingas“

Paketas, skirtas įmonėms, jau pradėjusioms savo veiklą internete ir norinčioms pritraukti daugiau klientų tiek socialinių tinklų, tiek Google reklamos pagalba.

„Paprastas“

Paketas, skirtas įmonėms, pradedančioms savo veiklą internete ir norinčioms pritraukti daugiau klientų per socialinius tinklus.

„Geriausias“

Paketas, skirtas įmonėms, turinčioms patirties internetinėje veikloje ir norinčioms išnaudoti maksimalias galimybes.

Dažniausiai užduodami
klausimai

Siekiant didinti savo verslo žinomumą, svarbu į rinkodarą žiūrėti kaip į visumą, o ne kaip į atskiras jos dalis. Tai didelis iššūkis įmonėms, turinčioms tik po vieną šios srities specialistą, kuris privalo turėti daug skirtingų kompetencijų. Todėl naudinga pradėti bendradarbiavimą su rinkodaros agentūromis – jose dirba daug įvairių sričių eksperų (projektų vadovų, socialinių tinklų administratorių, reklamos specialistų, tekstų rašytojų, grafikos dizainerių, programuotojų ir kt.).

Pradėjus bendradarbiavimą, rinkodaros vadovas tiesiogiai komunikuodamas su klientu kuria strategiją. Siekiant įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, projektų vadovas kartu su užsakovu sprendžia įvairiausius klausimus, į procesą įraukdamas ir kitus komandos narius – paskirstant užduotis, nustatant terminus, užtikrinant darbų kokybę.

Kiekvienam mūsų klientui, priklausomai nuo jo poreikių, dirba 4–9 patyrę savo sričių specialistai.

  • Rinkodaros vadovas. Kuria strategiją, rūpinasi jos įgyvendinimu ir tikslų pasiekimu.
  • Projektų vadovas. Rūpinasi, kad visas komunikacijos procesas tarp komandos ir kliento vyktų sklandžiai, apjungia bendravimą tarp visų specialistų.
  • Kūrybos specialistas. Atlieka kūrybinį darbą.
  • Socialinių tinklų specialistas. Administruoja socialinių tinklų paskyras, kuria įrašus.
  • Tekstų rašytojas. Kuria tekstus, pranešimus spaudai, straipsnius ir kitą reikalingą turinį.
  • Grafikos dizaineris. Rūpinasi vizualinio turinio kūrimu.
  • IT specialistas. Programuoja ir tobulina internetines svetaines.
  • Internetinių svetainių dizaineris. Kuria ir piešia internetinius tinklapių dizainą.
  • Reklamos analitikas. Užtikrina, kad reklamą matytų tikslinė auditorija.
  • SEO specialistas. Gerina klientų pozicijas paieškų sistemose.
Nemokama konsultacija

Turite idėjų, bet nežinote,
kaip jas įgyvendinti?
Pasikalbėkime.

Pasikonsultuok

Kiek kainuoja?

Užpildykite pateiktą formą ir mes Jums pateiksime komercinį pasiūlymą per 48 valandas!

Susikomplektuokite savo rinkodaros skyrių:

Jūsų planuojamas reklamos biudžetas?

Kiek kainuoja?

Užsiregistruokite į nemokamą 30 min. konsultaciją, kurios metu, įvertinę Jūsų lūkesčius, pasiūlysime priimtiniausią kainą.

Pasirinkite norimas paslaugas:

Biudžetas kurį planuoju skirti rinkodaros
komandos skyriui:

Nurodykite savo lūkesčius

Nemokamas internetinės svetainės auditas

Internetinės svetainės auditas – tai procedūra, kurios metu išanalizavus įmonės rinkodaros strategiją įvertinamas internetinės svetainės efektyvumas, stipriosios ir silpnosios pusės. Tokiu būdu gerinamas našumas bei pasiekiama dar geresnių rezultatų.

Socialinių tinklų rinkodara

Socialiniai tinklai yra puikus būdas pagerinti komunikaciją su savo klientais. Tai priemonė, kuri padeda sužinoti žmonių, su kuriais dirbate, lūkesčius, norus ir tikslus.

Nemokamas Facebook Ads auditas

Siekiant žinoti, kas veikia, o ką reikėtų dar tobulinti, pasitelkiamas Facebook Ads auditas, padedantis gerinti klientų veiklą.

Nemokamas Google Ads auditas

Atlikus nemokamą Google Ads auditą, klientui pateikiama išsami analizė su konkrečiais patarimais, kaip galima dar labiau tobulėti ir judėti toliau.

Užsiregistruokite konsultacijai

Norėdami užsisakyti turinio rinkodaros paslaugas, sužinoti jų kainą ar pasikalbėti kitais rūpimais klausimais, užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.

Pasirinkite dominančią paslaugą:

Nurodykite savo lūkesčius

Nemokamas SEO auditas

Nemokamas SEO auditas – tai priemonė, padedanti nustatyti, ar esate gerai pastebimi paieškos sistemose. Audito metu nustatome, kokios didžiausios problemos kyla. Patikėję šį uždavinį mūsų profesionalų komandai, tobulėsite kur kas greičiau.

Užpildę formą, galėsite ištestuoti AI pokalbių robotą.

Gaukite pasiūlymą AI pokalbių robotui.

Užpildę formą, galėsite ištestuoti AI pokalbių robotą.

Gaukite pasiūlymą AI pokalbių robotui.