Apie mus

Rinkodara tampa vis svarbesnė, bet tuo pačiu ir vis sudėtingesnė. Atsirandant daugybei naujų komunikacijos kanalų, priemonių bei įrankių, su jais susitvarkyti vienam marketingo specialistui tampa per daug sudėtinga. Vienam asmeniui reikia turėti daugybę kompetencijų – išmanyti marketingą, komunikaciją, reklamos analitiką, tekstinės informacijos rengimą, mokėti grafinį dizainą, programavimo kalbas. Tai reikalauja ir didelių laiko sąnaudų. Vienas žmogus negali visų šių dalykų atlikti kokybiškai. Tuomet pasitelkiamos agentūros, bet, kai jų yra daug, neišvengiamas nesusikalbėjimas, bendro tikslo nesilaikymas, sunku išlaikyti vieningą komunikacijos stilių ir pan.

Esame integruotos rinkodaros agentūra ir, sutelkę skirtingų kompetencijų specialistus, mes savo klientams siūlome visą profesionalių rinkodaros paslaugų paketą iš vienų rankų. Kitaip tariant, mūsų paslaugas perkantys klientai įsigyja visą rinkodaros skyrių, kuris visus marketingo elementus sujungia į vientisą koordinuotą visumą, skirtą tiksliniam vartotojui. Mes nesiūlome standartizuotų paslaugų – kiekvienam klientui siūlome tai, ko reikia būtent jam. Kartu su klientu išgryniname strategiją, išsikeliame tikslus ir sutelkiame visos komandos pajėgumus jiems pasiekti. Mūsų tikslas – tapti kliento komandos nariu, kuriuo jis gali visiškai pasitikėti.

Mūsų vizija – į konkrečias sritis besifokusuojanti nišinė integruotos rinkodaros agentūra, kiekvienam klientui pasiūlanti efektyviausią sprendimą ir vykdanti visus reikalingus marketingo ir komunikacijos veiksmus.

Savo klientams siekiame teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas. Iš patirties žinome, kad norint užtikrinti kokybišką marketingą ir patenkinti specifinius dalykinės komunikacijos poreikius, būtina mokėti kalbėti trimis kalbomis – žmogiškąja, marketingine ir profesine. Visas profesines kalbas išmokti nepriekaištingai – neįmanoma, todėl fokusuojamės į tam tikras sritis, kurias geriausiai išmanome.

Mūsų strategija – suprasti kiekvieno kliento poreikius, pažvelgti į juos visapusiškai ir suteikti būtent jam reikalingas rinkodaros ir komunikacijos paslaugas. Kad viskas vyktų sklandžiai, mes siekiame, kad klientas visus įmanomus darbus gautų iš vienų rankų. Pasirinkus bendradarbiavimą su mūsų agentūra, klientui dirba 7-9 patyrę savo sričių specialistai, taigi, galime suteikti visas reikalingas paslaugas, pradedant įvaizdžio formavimu, internetinių svetainių programavimu, grafikos dizainu, baigiant turinio kūrimu, socialine komunikacija, performance marketingu. Pasitelkę mūsų agentūrą ir naudodami integruotą rinkodaros komunikaciją, kurios pagalba bendravimas tarp atskirų specialistų yra apjungiamas, klientai gauna galingą marketingo įrankį, padedantį greičiau ir efektyviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Svarbu ir tai, kad visas mūsų paslaugų paketas kainuoja tiek pat, kiek vienas marketingo specialistas, negalintis visko išmanyti ir aprėpti, todėl perkantis paslaugas iš išorės.


Paslaugos

Įmonei, norinčiai užsitikrinti žinomumą ir sėkmingai veikti rinkoje, būtinas nuolatinis marketingo komunikacijos procesas. Mes savo klientams siūlome visą profesionalių rinkodaros paslaugų paketą iš vienų rankų, taip užtikrindami šio proceso vientisumą, nuoseklumą ir aiškumą.