Grafinis dizainas ir maketavimas

Nuoseklumas, logika, kūrybiškumas, efektyviai perteikta žinutė – tai pagrindiniai kriterijai, kurie yra neatsiejama grafikos dizainerių darbo dalis. Strateguojant darbus, specialistai įsigilina į klientų pageidavimus, bendrą įmonės stilistiką bei kuria unikalius dizainus.

Nors dažnai profesinėje aplinkoje galima išgirsti skambią frazę greitai ir kokybiškai nebūna, „Expertmedia“ grafikos dizaineriams ši taisyklė negalioja – įsitikinkite tuo patys.

Mes atliekame visus grafikos dizaino darbus

Grafikos dizainas – tai procesas, reikalaujantis kūrybiškumo, nuoseklumo, logikos. Jeigu norite tinkamai perteikos žinutės, patikėkite tai mūsų profesionalams!

Individualaus stiliaus kūrimas

Logotipų kūrimas

Vizitinių kortelių maketavimas

Skrajučių maketavimas

Banerių kūrimas

Produktų pakuočių, etikečių kūrimas

Knygų iliustravimas

Svetainių dizainas (UI/UX)

Plakatų maketavimas

Meniu maketavimas

Atvirukų dizainas

Lauko reklamos kūrimas

Kiek kainuoja?

Užpildykite pateiktą formą ir mes Jums pateiksime komercinį pasiūlymą per 48 valandas!

Susikomplektuokite savo rinkodaros skyrių:

Jūsų planuojamas reklamos biudžetas?

Kiek kainuoja?

Užsiregistruokite į nemokamą 30 min. konsultaciją, kurios metu, įvertinę Jūsų lūkesčius, pasiūlysime priimtiniausią kainą.

Pasirinkite norimas paslaugas:

Biudžetas kurį planuoju skirti rinkodaros
komandos skyriui:

Nurodykite savo lūkesčius

Nemokamas internetinės svetainės auditas

Internetinės svetainės auditas – tai procedūra, kurios metu išanalizavus įmonės rinkodaros strategiją įvertinamas internetinės svetainės efektyvumas, stipriosios ir silpnosios pusės. Tokiu būdu gerinamas našumas bei pasiekiama dar geresnių rezultatų.

Socialinių tinklų rinkodara

Socialiniai tinklai yra puikus būdas pagerinti komunikaciją su savo klientais. Tai priemonė, kuri padeda sužinoti žmonių, su kuriais dirbate, lūkesčius, norus ir tikslus.

Nemokamas Facebook Ads auditas

Siekiant žinoti, kas veikia, o ką reikėtų dar tobulinti, pasitelkiamas Facebook Ads auditas, padedantis gerinti klientų veiklą.

Nemokamas Google Ads auditas

Atlikus nemokamą Google Ads auditą, klientui pateikiama išsami analizė su konkrečiais patarimais, kaip galima dar labiau tobulėti ir judėti toliau.

Užsiregistruokite konsultacijai

Norėdami užsisakyti turinio rinkodaros paslaugas, sužinoti jų kainą ar pasikalbėti kitais rūpimais klausimais, užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.

Pasirinkite dominančią paslaugą:

Nurodykite savo lūkesčius

Nemokamas SEO auditas

Nemokamas SEO auditas – tai priemonė, padedanti nustatyti, ar esate gerai pastebimi paieškos sistemose. Audito metu nustatome, kokios didžiausios problemos kyla. Patikėję šį uždavinį mūsų profesionalų komandai, tobulėsite kur kas greičiau.

Užpildę formą, galėsite ištestuoti AI pokalbių robotą.

Gaukite pasiūlymą AI pokalbių robotui.

Užpildę formą, galėsite ištestuoti AI pokalbių robotą.

Gaukite pasiūlymą AI pokalbių robotui.