„Facebook“ reklama
(„Facebook“ Ads)

Reguliari prekinio ženklo komunikacija ir Facebook reklama tarnauja ne tik kaip kanalas. Tai – įrankis, kuris padeda vartotojams turėti tvirtesnį ryšį su Jumis.

Tokiu principu veikia ir „Facebook“ reklamos (angl. „Facebook“ Ads) – įrašai, kuriami norint pritraukti naujų vartotojų, didinti įmonės žinomumą, auginti pasitikėjimą. Dabar, paleidus vieną reklaminį Facebook įrašą, per vieną dieną galima sudominti ir pritraukti tūkstančius naujų vartotojų, skatinti juos įsitraukti, pirkti.

„Facebook“, išlaikydamas savo lyderystę tarp kitų socialinių tinklų, iš esmės transformavo reklamų kūrimo procesą. Dabar kiekvienai reklamai sukuriama tikslinė auditorija pagal specialius rodiklius: vartotojų amžių, gyvenamąją vietą, pomėgius, paiešką kitose interneto svetainėse. Tuo „Facebook“ reklama yra unikali – ji stipriai augina auditoriją.

Mūsų komandos ekspertai, kiekvieną dieną dirbantys socialiniuose tinkluose, pasirūpins efektyviomis, įdomiai pateiktomis, vizualiai akį traukiančiomis, tik Jūsų įmonei tinkamomis reklamomis!

Paslaugos:

  1. Konversijomis optimizuotų „Facebook“ reklamų kūrimas ir paleidimas;

  2. Reklamų pasiekiamumo analizė ir optimizavimas kiekvieną mėnesį;

  3. Gilios segmentinės analizės Jūsų potencialiai auditorijai išgryninti;

  4. Išlaidų optimizavimas, pelningumo skatinimas.

Ko galite tikėtis?

  1. Pasieksime į pelną orientuotų rezultatų – daugiau vartotojų, naujų klientų, kurie įsitraukia ir perka;

  2. Pagarsinsime Jūsų įmonės vardą – Jus suras daugiau naujų žmonių;

Nemokama konsultacija

Turite idėjų, bet nežinote,
kaip jas įgyvendinti?
Pasikalbėkime.

Pasikonsultuok

Kiek kainuoja?

Užpildykite pateiktą formą ir mes Jums pateiksime komercinį pasiūlymą per 48 valandas!

Susikomplektuokite savo rinkodaros skyrių:

Jūsų planuojamas reklamos biudžetas?

Kiek kainuoja?

Užsiregistruokite į nemokamą 30 min. konsultaciją, kurios metu, įvertinę Jūsų lūkesčius, pasiūlysime priimtiniausią kainą.

Pasirinkite norimas paslaugas:

Biudžetas kurį planuoju skirti rinkodaros
komandos skyriui:

Nurodykite savo lūkesčius

Rinkodaros auditas nemokamai

Rinkodaros auditas – tai procedūra, kurios metu yra įvertinama ir išanalizuojama įmonės rinkodaros strategija. Tokiu būdu yra nustatomos stipriosios ir silpnosios pusės, pagal ką yra rengiamas planas, kaip būtų galima pagerinti efektyvumą, našumą ir pasiekti dar geresnių rezultatų.

Socialinių tinklų rinkodara

Socialiniai tinklai yra puikus būdas pagerinti komunikacija su savo klientais. Tai priemonė, kuri padeda sužinoti žmonių, su kuriais dirbate, lūkesčius, norus ir tikslus.

Nemokamas Facebook Ads auditas

Nemokamas Facebook Ads auditas padeda nustatyti gerai veikiančias sritis ir taip pagerinti veiklą. Tokiu būdu žinosite, kas veikia ir ką dar labiau galėsite tobulinti.

Nemokamas Google Ads auditas

Nemokamas Google Ads auditas padės atskleisti tai, kur slypi didžiausios problemos. Tai išsiaiškinę, žinosite, kaip dar galite tobulėti ir judėti į priekį.

Užsiregistruokite konsultacijai

Norėdami užsisakyti paslaugą, sužinoti kainą ar pasikalbėti kitais Jums rūpimais klausimais, užpildykite žemiau esančius punktus ir užsiregistruokite.

Pasirinkite dominančią paslaugą:

Nurodykite savo lūkesčius

Nemokamas SEO auditas

Nemokamas SEO auditas – tai priemonė, padedanti nustatyti, ar esate gerai pastebimi paieškos sistemose. Audito metu nustatome, kokios didžiausios problemos kyla. Patikėję šį uždavinį mūsų profesionalų komandai, tobulėsite kur kas greičiau.

Užpildę formą, galėsite ištestuoti AI pokalbių robotą.

Gaukite pasiūlymą AI pokalbių robotui.

Užpildę formą, galėsite ištestuoti AI pokalbių robotą.

Gaukite pasiūlymą AI pokalbių robotui.