Mūsų darbai

Miela dalintis ir džiaugtis rezultatais!

Web
Social media
Straipsniai ir pranešimai
Video turinys
Rinkodariniai straipsniai
Pranešimai spaudai

Dantų netekusių žmonių mūsų šalyje – begalė. Vieni dangsto savo šypseną ranka, nes paslaptyje laiko trūkstamą priekinį dantį, o kiti kasdien tvirtai klijuoja išimamus protezus, nes nuosavų dantų – vos keli. Dantų netekimo priežastys – pačios įvairiausios: nuo netikėtų traumų, iki genetinio ar fiziologinio polinkio į periodonto ligas. Tačiau nepriklausomai nuo to, kaip buvo prarasti dantys ir kiek jų trūksta, visi su šia bėda susidūrę žmonės gali patvirtinti, kad dantų netekimas – skaudi ir įvairias gyvenimo sritis paliečianti tragedija.

Praradus dantis, kompleksai ir nepatogumai tampa kasdienybe. Deja, dantų atkurti dalis pacientų nesiryžta: vieni jaudinasi dėl ilgo gijimo ar komplikacijų grėsmės, kiti – dėl skausmo. Bijantiems yra sprendimas: šiuolaikinė odontologija gali pasiūlyti ne tik greitą, tačiau ir beskausmį prarastų dantų atkūrimą. Apie saugią ir beskausmę implantaciją pasakoja „Albodent“ klinikos gydytojas odontologas-implantuojantis gydytojas Justinas Gaidys.

Praradus dantis, kompleksai ir nepatogumai tampa kasdienybe. Deja, dantų atkurti dalis pacientų nesiryžta: vieni jaudinasi dėl ilgo gijimo ar komplikacijų grėsmės, kiti – dėl skausmo.

Sakoma, kad besišypsantis žmogus gali užkariauti pasaulį. Deja, ne visi tą daro plačiai ir drąsiai… Ar žinojote, kad net 7 iš 10 žmonių dantys nėra idealiai tiesūs? Tai kelia didelį diskomfortą ir gerokai sumažina pasitikėjimą savimi. Išspręsti šią problemą ir padėti žmonėms plačiai nusišypsoti siekia neseniai duris atvėrusio „Dantų tiesinimo centro“ įkūrėjai.

Lietuva jau tarsi priprato, jog statybos darbai neišvengiamai vėluoja, o jų sąmatos linkusios ženkliai išaugti. Nieko, rodos, nestebina ir dėl to kylantys nesutarimai tarp statybų proceso dalyvių. Viso to jau šiandien galima išvengti ir netgi nemažai sutaupyti statybas nuo projekto parengimo iki pastato užbaigimo organizuojant skaitmeninėje erdvėje.

Nors daugelis vis dar įsitikinę, kad danties implantacija – ilga ir ne itin maloni procedūra, odontologijos klinikos „Albodent“ gydytojas odontologas Justinas Gaidys teigia, jog, keičiantis pacientų poreikiams ir sparčiai tobulėjant technologijoms, šiandien siūlomi pažangiausi gydymo metodai ne tik garantuoja maksimalų komfortą gydymo metu, bet ir taupo pacientų laiką bei užtikrina nepriekaištingą ilgalaikį rezultatą.

Daugelis žmonių, nusprendusių atkurti prarastus dantis su implantacija, ieško informacijos apie tai internete, remiasi artimųjų ar draugų patirtimi. Neretai, išsigandę didelių kainų ar nesėkmingos aplinkinių patirties, jie dantų atkūrimą atideda vėlesniam laikui. Kita dalis žmonių atvyksta į odontologijos klinikas, pamatę viliojančias akcijas ir pageidauja, kad jų dantys būtų atkurti reklamoje matytu gydymo metodu už tokią pat, kaip nurodyta, kainą.

Nešiojate išimamus dantų protezus? Ar dar pamenate, kaip kąsti obuolį, nevaržomai šypsotis ir mėgautis bendravimu? Dažniausiai išimamus protezus nešiojantys asmenys gali tik pasvajoti apie šiuos, iš pirmo žvilgsnio įprastus, dalykus. Taip yra todėl, kad išimamas protezas neturi už ko tvirtintis, dėl to apatiniame žandikaulyje nuolat slankioja, spaudžia burnos gleivinę, su juo nepatogu kramtyti.

Skaudi realybė: prarasti dantys sukelia aibę nepatogumų ir sveikatos rizikų, o bedantė šypsena veikiau atstumia, nei patraukia. Ar tokiems pacientams dar įmanoma susigrąžinti kramtymo funkciją ir gyvenimą be kompleksų? Gydytojas-odontologas Tomas Andziulis sutiko pasidalinti visa tiesa apie šiuolaikinius dantų atkūrimo metodus.

“E-health has been flooded – the tool of punishments has sunk. This might be good. Some people tell physicians how to work; others are checking how the boxes are ticked. Those who tell everybody what to do should be brought down and those who inspect should be drowned. Maybe then doctors could take care of their patients?” Vaida Raubienė, the head of business development of the medical centre “AND KLINIKA“, is asking rhetorically.

S. Maslobojevas, pravarde Kuvalda – ne tik vienas geriausių kikboksininkų pasaulyje. Šiandien atletas turi populiarų Youtube kanalą bei Instagram paskyrą, kur nuolat didina sekėjų gretas. Su S. Maslobojevu kalbamės apie jo kasdienybę, profesinę misiją ir… sėkmingą ortodontinį gydymą pasitelkus naujausią dantų tiesinimo metodą.

Interviu
Promo video/reprentaciniai
Social media video
Statybos objektai/NT

Klinikos pristatymas 32:Balti

ALBODENT – tai daugiau nei odontologijos klinika.

Utenos implantologijos klinika – Paciento istorija

Kauno implantologijos klinika – vieta, kur susijungia ilgametė patirtis ir naujausios technologijos.

T. Andziulio odontologijos klinika – Profesionalūs sprendimai Jūsų šypsenai

Straumann dantų implantai – Pacientų Istorijos!

Albodent – Gydytojo interviu apie Beskausmę dantų implantaciją!

Bokštų odontologijos klinika

Video informaciją pacientams apie atliekamas procedūras.

Dantų tiesinimo centras – Pacientų istorijos!

Klinikos pristatymas T.Andziulio klinika

Įmonės pristatymas užsieniui – Marino Projektai

Pokyčių klinika „Implantera”

RBPP klinika – Odontologijos klinika

Simetri – Ortodontijos klinika

K29 – Apšvietimo objekto pristatymas!

A klasės namo apšiltinimas – Finnfoam!