Personal branding

Siekiant užmegzti tvirtą ryšį su klientais, didinti savo vardo žinomumą bei siekti dar aukštesnių rezultatų, puikiai veikia tarptautiniu mastu pripažintas asmeninio įvaizdžio kūrimas socialiniuose tinkluose. Integruotos rinkodaros agentūra „Expertmedia“, dirbdama su įvairiomis industrijomis, gali padėti Jums plečiant savo asmeninį prekės ženklą – tiek kuriant komunikacijos strategiją, tiek ją įgyvendinant iki smulkmenų.

Asmeninio įvaizdžio kūrimas – kuo tai svarbu?

Asmeninio įvaizdžio kūrimas – kuo tai svarbu?

Šiame sparčiai besikeičiančiame ir konkurencingame pasaulyje asmeninis prekės ženklas yra itin svarbus įrankis, kuriant artimesnį ryšį su savo auditorija bei pabrėžiant savo išskirtines savybes – vertybes, kompetencijas, įgūdžius, klientų atsiliepimus. Taip pat esama ir daugiau privalumų:

 • galimybė išsiskirti informaciniame triukšme;
 • pranašumas prieš konkurentus;
 • tikslinės auditorijos pasitikėjimas;
 • didėjantis klientų skaičius;
 • atsiveriančios durys platesnėms galimybėms.

Asmeninio įvaizdžio efektyvumas

Remiantis tarptautiniu mastu atliktais tyrimais ir apklausomis, galima matyti, kad asmeninio įvaizdžio kūrimas užtikrina apčiuopiamus rezultatus, kurie patvirtina teorinius teiginius dėl tokios komunikacijos strategijos atsiperkamumo.

Asmeninio įvaizdžio kūrimas – pasiruošimas

Kuriant asmeninį įvaizdį, procesas pirmiausiai prasideda nuo pokalbio, kurio metu išsigryninami svarbiausi aspektai, užtikrinantys sėkmingą startą.

 • Klausimyno pildymas. Pirmo susitikimo metu yra sprendžiamas klausimynas, kurio tikslas išsiaiškinti pozicionavimo ir pateikimo išskirtinumus bei kitus klausimus.
 • Marketingo strategija. Parengiama marketingo strategija ir padaromas pristatymas, pasitvirtinimas dėl žinutės, krypties ir pateikimo.
 • Unikalaus vizualinio stiliaus sukūrimas. Grafikos dizaineris sukuria unikalų dizainą, kuris bus išlaikomas visos komunikacijos metu.
 • Soc. paskyrų sukūrimas. Sukuriama paskyra, aprašoma ir vizualizuojama, atliekami visi techniniai darbai. Pasirenkamas vienas socialinis tinklas: Facebook, Instagram arba TikTok.
 • Komunikacijos parengimas. Komunikacijos kūrimas atliekamas mėnesį į priekį, sukuriamas pirmo mėnesio komunikacijos tinklelis.

pasiūlymas

 1. Subūrę skirtingų sričių specialistų komandą – rinkodaros projektų vadovų, socialinių tinklų administratorių, grafikos dizainerių, reklamos analitikų – teikiame plataus profilio asmeninio įvaizdžio kūrimo paslaugas. Jeigu susidomėjote, nemokamai konsultacijai galite registruotis jau dabar!

Nemokama konsultacija

Turite idėjų, bet nežinote,
kaip jas įgyvendinti?
Pasikalbėkime.

Pasikonsultuokite

Kiek kainuoja?

Užpildykite pateiktą formą ir mes Jums pateiksime komercinį pasiūlymą per 48 valandas!

Susikomplektuokite savo rinkodaros skyrių:

Jūsų planuojamas reklamos biudžetas?

Kiek kainuoja?

Užsiregistruokite į nemokamą 30 min. konsultaciją, kurios metu, įvertinę Jūsų lūkesčius, pasiūlysime priimtiniausią kainą.

Pasirinkite norimas paslaugas:

Biudžetas kurį planuoju skirti rinkodaros
komandos skyriui:

Nurodykite savo lūkesčius

Nemokamas internetinės svetainės auditas

Internetinės svetainės auditas – tai procedūra, kurios metu išanalizavus įmonės rinkodaros strategiją įvertinamas internetinės svetainės efektyvumas, stipriosios ir silpnosios pusės. Tokiu būdu gerinamas našumas bei pasiekiama dar geresnių rezultatų.

Socialinių tinklų rinkodara

Socialiniai tinklai yra puikus būdas pagerinti komunikaciją su savo klientais. Tai priemonė, kuri padeda sužinoti žmonių, su kuriais dirbate, lūkesčius, norus ir tikslus.

Nemokamas Facebook Ads auditas

Siekiant žinoti, kas veikia, o ką reikėtų dar tobulinti, pasitelkiamas Facebook Ads auditas, padedantis gerinti klientų veiklą.

Nemokamas Google Ads auditas

Atlikus nemokamą Google Ads auditą, klientui pateikiama išsami analizė su konkrečiais patarimais, kaip galima dar labiau tobulėti ir judėti toliau.

Užsiregistruokite konsultacijai

Norėdami užsisakyti turinio rinkodaros paslaugas, sužinoti jų kainą ar pasikalbėti kitais rūpimais klausimais, užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.

Pasirinkite dominančią paslaugą:

Nurodykite savo lūkesčius

Nemokamas SEO auditas

Nemokamas SEO auditas – tai priemonė, padedanti nustatyti, ar esate gerai pastebimi paieškos sistemose. Audito metu nustatome, kokios didžiausios problemos kyla. Patikėję šį uždavinį mūsų profesionalų komandai, tobulėsite kur kas greičiau.

Užpildę formą, galėsite ištestuoti AI pokalbių robotą.

Gaukite pasiūlymą AI pokalbių robotui.

Užpildę formą, galėsite ištestuoti AI pokalbių robotą.

Gaukite pasiūlymą AI pokalbių robotui.