„Facebook“ reklama („Facebook“ Ads)

Facebook sistema sudaryta iš algoritmų, kurie visada mokosi informaciją apie visus savo vartotojus. Visa tai vyksta etapais, stengiantis surasti kuo daugiau žmonių su panašiais interesais. Dėl to, kai scroliname „Facebook“, pamatome nemažai įrašų, kurie, atrodo, sukurti specialiai mums.

Tokiu principu veikia ir „Facebook“ reklamos (angl. „Facebook“ Ads) – įrašai, kuriami norint pritraukti naujų vartotojų, didinti įmonės žinomumą, auginti pasitikėjimą. Dabar, paleidus vieną reklaminį Facebook įrašą, per vieną dieną galima sudominti ir pritraukti tūkstančius naujų vartotojų, skatinti juos įsitraukti, pirkti.

„Facebook“, išlaikydamas savo lyderystę tarp kitų socialinių tinklų, iš esmės transformavo reklamų kūrimo procesą. Dabar kiekvienai reklamai sukuriama tikslinė auditorija pagal specialius rodiklius: vartotojų amžių, gyvenamąją vietą, pomėgius, paiešką kitose interneto svetainėse. Tuo „Facebook“ reklama yra unikali – ji stipriai augina auditoriją.

Mūsų komandos ekspertai, kiekvieną dieną dirbantys socialiniuose tinkluose, pasirūpins efektyviomis, įdomiai pateikiamomis, vizualiai akį traukiančiomis, tik Jūsų įmonei tinkamomis reklamomis!

Paslaugos:

  • Konversijomis optimizuotų „Facebook“ reklamų kūrimas ir paleidimas;
  • Reklamų pasiekiamumo analizė ir optimizavimas kiekvieną mėnesį;

  • Gilios segmentinės analizės Jūsų potencialiai auditorijai išgryninti;
  • Išlaidų optimizavimas, pelningumo skatinimas.

Ko galite tikėtis?

  • Tvarkingai sukursime estetiškai atrodančias reklamas, kurias nuolat matysite „Facebook“;

  • Pasieksime į pelną orientuotų rezultatų – daugiau vartotojų, naujų klientų, kurie įsitraukia ir perka;

  • Pagarsinsime Jūsų įmonės vardą – Jus suras daugiau naujų žmonių;