Mūsų klientų atsiliepimai

Kiekvieną dieną stengiamės padaryti marketingą geresniu. Siekiame, kad tai pastėbėtų ir mūsų klientai, todėl nuolat siekiame geriausių rezultatų!

photo
logo
Eglė Liakavičienė
Klinikos vadovė

Kadangi esame naujai susikūrę, prieš „Expertmedia“ neturėjome jokio marketingo. Prieš renkantis marketingo paslaugas, mums svarbiausia buvo užtikrintumas, kad šioje srityje atrasime geresnius specialistus, kurie mums suteiks daugiau, nei mes sugebame patys. Tikiu, kad šios įmonės specialistai yra savo srities profesionalai ir nukreips mus teisingu, iš praktikos jau žinomu keliu. „Expertmedia“ paslaugų kokybę vertinu puikiai, džiaugiuosi sukurta internetine svetaine ir komandos unikalumu, atsakingumu, operatyvumu. Rinkčiausi „Expertmedia“ dar kartą ir rekomenduoju rinktis kitiems!

photo
logo
Raimondas Savickas
Gyd. odontologas- ortopedas

Su Žygimantu ir Expertmedia komanda dirbame jau trečius metus. Nuo pat pradžių sutapo mūsų filosofija bei požiūris į darbo kokybę ir rezultatus. Džiaugiamės turėdami partnerius, su kuriais kiekvieną dieną galime judėti į priekį. Rekomenduoju Expertmedia komandą – užtikrintai žinau, kad su klientu ši kompanija bendraus visapusiškai gerai ir profesionaliai.

photo
logo
Andrius Jonaitis
Gyd. Klinikų tinklų vadovas

Pirmiausia, dirbame su „Expertmedia“ dėl to, kad geresnių profesionalų odontologijos srityje išvis Lietuvoje nėra. Antras dalykas, komanda labai atsakinga – jie visą laiką bet kurią sekundę suteikia informaciją, jeigu pradedamas darbas, tai iš karto jį daro arba pasako, kada pradeda, bet visada laikosi termino. Trečias dalykas, labai malonu komunikuoti, komanda visą laiką mandagi, žiūri į klientą prioritetiškai, tai aš manau, kad šie trys punktai yra svarbiausi ir tas profesionalumas, mokėjimas bendrauti su klientu, punktualumas, laiko planavimas ir lemia mūsų bendradarbiavimo sėkmę ir puikią partnerystę.

photo
logo
Dainius Kisielius
Direktorius

Anksčiau neturėjome tvarkingos ir aiškios internetinės svetainės, strategijos, kuri pritrauktų naujų pacientų, ir komunikacijos. Visada ieškojome įmonės, kuri teiktų kompleksines marketingo paslaugas. Tada verslo partneriai mums patarė rinktis tik „Expertmedia“, nes agentūros samdymas kur kas pigesnis nei vieno marketingo specialisto. Jau ne vienerius metus bendro darbo džiaugiamės šios specialistų komandos kuriama kokybiška komunikacija, programavimo galimybėmis, bendrai kuriamomis verslo strategijomis, kūrybiškumu, profesionalumu. Su įmone bendraujame ne kaip su klientu, o kaip su verslo partneriu, kuris suteikia naudingų patarimų ir inicijuoja įvairius projektus. Rekomenduoju „Expertmedia“ visiems.

photo
logo
Žilvinas Venckus
Direktorius

Svarbiausias dalykas mums, renkantis marketingo specialistų komandą internetinės svetainės kūrimui, buvo greitas programavimo srities sprendimų priėmimas ir profesionalus bendradarbiavimas. „Expertmedia“ komandai pavyko išrinkti geriausius sprendimus kuriant internetinę svetainę gyd. odontologams ir sukurti inovatyvumo įvaizdį prieš būsimus klientus. Puikiai vertinu visas suteiktas paslaugas, komandos operatyvumą, bendradarbiavimą ir rekomenduoju!

photo
logo
Aistė Budreikienė
Gydytoja odontologė, burnos chirurgas, klinikos vadovė

„Expertmedia“ mums rekomendavo mūsų buvusi marketingo specialistė, kuri pasakė, kad ši įmonė dirba su reklama plačiai, visais kanalais. Dirbdami kartu atsinaujinome interneto svetainę, marketingo planą, mokamos reklamos administravimą, turėjome fotosesijas, pradėjome leisti reklaminius vaizdo įrašus. Įmonė išsiskiria kokybišku kuriamu turiniu, profesionaliais straipsniais, puikiai veikiančia mokama reklama, taip pat darbo operatyvumu ir iniciatyvumu. Taip pat džiaugiuosi puikiu vadovo bendradarbiavimu ir reagavimu į problemas.

photo
logo
Tomas Andziulis
Gydytojas odontologas, klinikos vadovas

Išgirdę iš kolegų rekomendaciją apie įmonę „Expertmedia“, sukūrėme marketingą, kurio anksčiau nebuvo. Dabar galime pasigirti įdomiu turiniu, estetišku pateikimu, kūrybiškais sprendimais. Dabar labai padidėjo pacientų srautas, daugelis lengvai atranda internetines registracijas, o tai – didelis pasiekimas.

photo
logo
Med. dr. Mindaugas Pranskūnas

Dėl didelio užimtumo marketingo darbai užsitęsdavo arba visai nevykdavo. Kartu su „Expertmedia“ problemos išsisprendė – dabar džiaugiamės gerai funkcionuojančia svetaine ir operatyvumu reaguojant į kliento poreikius. Įmonė pasiūlė atnaujinti internetinį puslapį, sukurti marketingo planą, leisti mokamas reklamas, filmuoti video reportažus. Visa tai labai prisidėjo prie mūsų padidėjusios apyvartos ir pagyrų, kurių susilaukiame iš pacientų dėl įvaizdžio socialiniuose tinkluose. Rinkčiausi „Expertmedia“ dar kartą ir rekomenduoju rinktis kitiems.

photo
logo
Žygimantas Labanauskas
Gyd. ortodontas, klinikos vadovas

Anksčiau neturėjome jokios marketingo strategijos, apie įmonę „Expertmedia“ sužinojome iš kolegų. „Expertmedia“ komanda mums pasiūlė sukurti marketingo strategiją ir planą, internetinę svetainę, vykdyti socialinių tinklų marketingą, administruoti mokamas reklamas. Visos šios priemonės padidino mūsų pacientų kiekį.

photo
logo
Gyd. Povilas Puskunigis

„Expertmedia“ rekomendavo rinktis verslo partneriai. Įmonė mums pasiūlė sukurti kokybišką turinį, internetinę svetainę, greitai reaguoti į iškylančius klausimus, susijusius su marketingu. Tai šilta, draugiška, originali, operatyvi komanda, kuri stengiasi, kad mūsų rezultatai nuolat gerėtų!

photo
logo
Justinas Gaidys
Direktorius

Noriu padėkoti visai Expertmedia komandai už darbą ir partnerystę! Ypatingas ačiū Žygimantui. Su jo pagalba visus reikiamus taškus sujungėme į vientisą procesą. Džiaugiuosi priėmęs sprendimą dirbti kartu: matau vykdomus pažadus ir visus lūkesčius viršijančius rezultatus. Drąsiai rekomenduoju savo bendražygius. Pasirinkę Expertmedia, galite tikėtis įspūdingai greito ir konstruktyvaus darbo. Ačiū, dirbsime ir toliau!

photo
logo
Darius Šoparas
CEO Sąskaita123 & Creative Partner

I highly recommend Zygimantas then you need a short and fast track to your destination with a big portion of creativity on the go. Zygimantas aways winds the right way.

photo
logo
Denas Danyla
Business development manager at Skaitmeninės šypsenos

Expertmedia has been instrumental in helping us build an incredible lead generating machine through our Adwords and remarketing campaigns. Working with Žygimantas is a pleasure; with his guidance, we have seen an increase in lead flow, tremendous efficiency, and a very solid ROI.

photo
logo
Eglė Kerzaitė-Gudė
Strategic Partnership Manager at Skycop

Žygimantas is a professional in his field. Everything was done in time and high quality. He offered the greatest and creative business solutions which made our company financial rise and uniqueness. Also, Žygimantas knows well all his clients and he offers the best indvidual solutions, do not use standard suggestions. He analyzes attentively every market of his clients or partners before starting cooperation. I am strongly recommending Žygimantas not only local but international partner too. It is a pleasure to work with him and his professional team.

photo
Indrė Vilkelė
Customer Service Team Lead at AZETA, UAB

We’ve worked together on several projects and Žygimantas is one of the best people to have as a partner. I highly recommend him to any project, his projects were always very well executed, on time and flawless! His ability to create ideas and implement into our comapny work help us during hard times and we were able to innovate. He was an inspiration to the rest of us as he always went the extra mile and found great ways to quickly solve problems. I’d definitely work with Žygimantas again.

photo
logo
Lina Dusevičiūtė
Dantų harmonija

Žygimantas top 5 qualities from my point of view:
– to the point
– quick
– customer- oriented
– ear to the ground
– efficient

Mūsų darbai

Miela dalintis ir džiaugtis rezultatais!

our works
Familia Clinica
www.familiaclinica.lt
Dantų tiesinimo centras
www.dtcentras.lt
Dentvalda
www.dentvalda.lt
Dr. Tadas Koržinskas
www.tadaskorzinskas.com

Klientai

Džiaugiames galėdami prisidėti prie geresnio marketingo progreso!

+ 60 klientų, kurie mumis pasitiki!